Načítání...
 

Spojené státy idiotické

2021 /7

Vývoj v USA připomíná divokou jízdu v Disneylandu. Racionální pozorovatelé jen kroutí hlavou nad debakly americké politiky a zoufalí presstituti už neví, jak jim dát císařovy nové šaty.

Trumpa vyřídil volební puč, na řadě je Babiš

Václav Umlauf

Nové kolo korporátního fašismu je zajímavé tím, že musím bránit Babiše proti zpolitizovanému soudci Rychetskému a povykujícímu Deníku Referendum.


Amerika v éře prezidenta Bidena připomíná komedii hodnou tohoto senilního pána. Umělá inteligence Twitteru podle Deep stateneměla patřičné třídní vědomí, dokud cenzorsky nevymazala Bidenovy lechtivé pohledy a omakávání a očichávání vlasů. Tyto snímky už na korporátních sítích neuvidíte a najdete jen ve článcích nezávislého tisku (ZDE). Stejně tak je úspěšně utajena Bidenova senilita dosvědčená veřejně, protože si nebyl schopen vzpomenout ani na jména a historii nejbližších členů rodiny (ZDE). A nejlépe zůstává utajena masová manipulace prezidentských voleb a masová cenzura tehdy úřadujícího prezidenta Trumpa. Fascinuje mne postoj americké levice, která se rozhodla vymazat Trumpa z politické mapy, i kdyby tím měly být zrušeny základní principy americké demokracie. Takže nyní už běží druhé kolo masakru s korporátní motorovou pilou. O zmanipulovaných volbách ani slovo a začal hon na "extremisty", kterých je podle průzkumů v americké populaci asi 50 %. To je počet lidí, který z různých důvodů považují prezidentské volby za zmanipulované.


Let's go Brandon! Jak se dělá lidový odpor v USA

Václav Umlauf

V USA koluje okřídlené heslo LGB. K tomu si musíte koupit značkové LGB tričko a další vybavení. Čína to snad už vyrábí. Amerika je sympatická pro skalní kapitalisty tím, že bohatne i na svém politickém debaklu.Korporace chtějí, abychom psali jen o kovidu a my jako nezávislé weby se tomu s radostí podřizujeme. Už jsem dlouho nepsal o politickém rapu, což je určitě trvalejší téma než kovid. Amerika se konečně rozhýbala ve velkém a zajímavým způsobem. Začalo to 2. října na závodě NASCAR na dráze Talladega Superspeedway v Alabamě. Brandon Brown, osmadvacetiletý jezdec, vyhrál svůj první závod Xfinity Series a reportérka NBC Sports s ním dělala rozhovor. Dav za ním skandoval něco, co bylo zprvu těžko rozeznatelné. Reportérka řekla, že skandují "Do toho, Brandone" (Let's go Brandon, zkráceně LGB), aby jezdce povzbudili. Bylo však stále jasnější, že volají: "Fuck Joe Biden".


PF 2022 aneb Rok první od zavedení korporátního fašismu

Václav Umlauf

Korporátní fašismus musí po kovidovém show vytvořit domácí kolonii s mobilizačním scénářem. To znamená, že se příští rok začne vytvářet umělý nedostatek. Viz ceny elektřiny a zemního plynu, kde to už začalo.


Máme za sebou konec Výmarské republiky. To jsou zmanipulované volby v USA ukončené policejně zařízenou provokací na Kapitolu při hlasování Kongresu o výsledku zfalšovaných prezidentských voleb. Upozornil bych na tyto komentáře přeložené do češtiny, které vystihují realitu toho, co se skutečně (a ne mediálně-korporátně) v USA stalo.
Nebudu litovat Trumpa, protože tento neoliberál kradl a lhal celý život, jinak by se nestal miliardářem a prezidentem USA. Trump má celoživotní zkušenosti s americkým systémem, v němž vládnou korporátní a politické elity. Ty způsobily ve světě zločinné války, ožebračily normální Američany, domácí volby manipulují už mnoho let, a v systému mučení a nelegálních věznic CIA ve světě a domácího vězeňského gulagu vytvářejí to, čemu placená korporátní média říkají "americká demokracie". Trump toto všechno znal z první ruky, proto si měl před vlastními volbami zjistit, komu patří volební automaty firmy Dominion.