Načítání...
 

Digitální koncentrák

2022 /06

Nástup kryptoměn není sám o sobě problém. Jejich hlavním problém je, že v centralizovaném orwellovském státě se stanou prostředkem totální kontroly obyvatel.

CBDC - Globální komunismus?

Květa Pohlhammer Lauterbachová

Digitalizace finančního komplexu se stává silou, proti které jsou vlády bez šance. Stupeň koordinace jednotlivých vládních opatření po celé zeměkouli během pandemie a celkové řízení finančních toků nemá v historii lidstva obdoby.

Orwellovská digitální peněženka, kterou prosazuje EU, se pomalinku přibližuje k realizaci v Rakousku. Od minulého týdne funguje v Rakousku nejen digitální očkovací průkaz, nýbrž i řidičský průkaz. Dle ministra vnitra (za rakouské Lidovce) Gerharda Karnera a státního sekretáře pro digitalizaci se jedná o pokrok: „Spuštění digitálního řidičského průkazu je připraveno a aplikace je plně k dispozici“. Krok směrem k zavedení digitální identity, na kterou se napojí další aplikace a digitální identita se stane chobotnicí, která umožní získat snadno přístup k našim datům. Neboť co je kapitálem dneška? Data. Digitalizace finančního komplexu se stává silou, proti které jsou vlády bez šance.


Digitální peníze blízko, blizoučko…

Květa Pohlhammer Lauterbachová

Je to tak, dvěma pánům naráz sloužit nelze. Čím více věrnosti Bruselu, tím víc dupání po českém občanovi.

Tak se nám, paní Nováková, vláda chystá konfiskovat úspory. Pravili to tak nějak decentně na zprávách Seznamu.cz, tak to asi bude pravda. V zájmu likvidace inflace to má být nejlepší řešení. Protože mám nejnovější zkušenost z Rakouska, cítím povinnost se o ni se čtenáři podělit. Pod záminkou boje proti kriminalitě připravuje EU omezení placení hotovostí nad 10 000 euro. Pro nás to není žádná novinka, poněvadž takové opatření tu bylo zavedeno již dávno, nicméně EU dává možnost členským státům tuto hranici libovolně posouvat směrem dolů. Jistěže nemůžeme po EU chtít, aby se otevřeně přihlásila k programu budování bezhotovostní společnosti v rámci Great Resetu nějakého Klause Schwaba. Kouzelné zaklínadlo „hrozby terorismu“ se však hodí kdykoliv a kdekoliv.


Arcibiskup C. M. Viganó: Krize lidstva a úpadek Západu

Květa Pohlhammer Lauterbachová

Aby mohla být sociální struktura znovu vybudována, je zapotřebí si uvědomit, že to, co probíhá, je likvidace státu. Ta je prováděna za spolupráce vládnoucích a celé politické třídy.
Itálie je v troskách. Mario Draghi, inkarnace politických technokratů zastupujících finanční kapitál, je na politickém konci. Establishment ho sice nazývá „zachráncem eura“, ale krvavou stopu, kterou po sobě zanechal při tzv. "zachraňování jižní Evropy", mu nikdo neodpáře. Celkem 17 měsíců prosazoval agendu Bruselu tento bývalý bankéř Goldman a Sachs, pak guvernér italské centrální banky Banca d´Italia a nakonec šéf ECB, a to tak, že ho kritizovala i Amnesty International za jeho zacházení s neočkovanými. Zavedl povinné očkování, nahnal díky 3G strategii v zaměstnání miliony lidí na jehlu a ani o milimetr neustoupil z covidové očkovací politiky. Navíc byl plně podporován papežem Františkem. Jeho starost o záchranu klimatu a co největší proočkovanost experimentálními vakcáínami místo starosti o spasení oveček vyvolala rozkol uvnitř katolické církve a postarala se o masové vystupování z církve.