Načítání...
 

Rusko a Great Reset

2022 /14

Mnozí idealizují nebo proklínají "Putinovo Rusko". Ale zapomínají na fakt, že v Rusku vládne podobná oligarchie jako na Západě. A má stejné plány, takže působí v Rusku jako pátá kolona.

Rusko a "Great Reset“ (1. díl)

Květa Pohlhammer Lauterbachová

Kdo je tedy vlastně Vladimír Putin? A proč chce vytvořit „nový typ společnosti“ založené na změnách genetiky lidí?

Internacionální globální elity potřebují pro realizaci agendy 2030 Rusko. Rusko a Čína v tom hrají klíčovou roli. Jsou společnými tahouny pro další významné státy, jako jsou Indie, Brazílie, Jižní Afrika, dnes už i Saúdská Arábie a Argentina. A další se hlásí. Dolar už svou válku prohrál. Pád dolaru byl již dávno naprogramován z nejvyšších bankéřských míst, ale i podporovaný od současných globálních institucí jako MMF, Světové banky, Banky pro mezinárodní zúčtování a psali jsme na toto téma dost již od roku 2013. Ohlašovaná nová světová rezervní měna BRICS, krytá částečně zlatem a „hlídaná“ systémem block-chainu však bohužel nezničí kapitalismus jako takový, ale transformuje ho do nového modelu moderní otrokářské společnosti.


Rusko a "Great Reset“ (2. díl)

Květa Pohlhammer Lauterbachová

Podařilo se být prvními na světě, kde lze platit biometricky a hezky pohodlně ve všech 250 stanicích metra. Moskva předčila v tomto ohledu i Čínu. Gref a Sobjanin: spolehlivý tým pro krásný nový svět!

Každý, kdo vidí obraz Ruska a V. Putina jako oponenta NWO, by měl odpovědět na tyto tři otázky: 1. Proč se Ruská federace připojila k establishmentu Světového ekonomického fóra a k Centru pro 4. průmyslovou revoluci WEF 13. 10. 2021, tedy 7 let po euromajdanu na Ukrajině? 2. Proč se Ruská federace připojila synchronizovaně ke stejným opatřením v boji proti „pandemii“ ve všech oblastech Ruska a byl proveden: genetický experiment vakcínou Sputnik; byly přijaty zákony k povinnosti očkování určitých skupin a vnucování očkování pod pohrůžkami ztráty zaměstnání stejně jako všude na Západě; byla nastolena agenda QR kódů; byly zavedeny očkovací pasy; byly učiněny kroky směrem k zavedení CBDC, tj. digitální měny centrální banky a jejich testování.


Německo dodává tanky Ukrajině a připravuje se na válku proti Rusku

Johannes Stern

Na rozdíl od předchozích dodávek by nejnovější dodávka nesestávala z vojenského materiálu ze zásob německé armády, ale zahrnovala by zbraně poskytované přímo německým průmyslem.
Německá vláda plánuje podle zpráv médií další dodávky zbraní na Ukrajinu. Deník Süddeutsche Zeitung ve své zprávě uvádí, že výzbroj v hodnotě přibližně 300 milionů eur by mohla být "v krátké době dodána Ukrajině". Na rozdíl od předchozích dodávek by nejnovější dodávka nesestávala z vojenského materiálu ze zásob německé armády, ale zahrnovala by zbraně poskytované přímo německým průmyslem. Plánované dodávky budou masivní. Podle Süddeutsche Zeitung obsahuje vládní seznam zbraní „asi 200 produktů“. Do seznamu se dostalo 2650 protitankových zbraní typu Matador a 18 průzkumných dronů, „které mohou být dodány okamžitě“. Mezi další položky patří minomety, kulomety, 3000 zařízení pro noční vidění, několik tisíc ochranných vest a přileb, osm pozemních monitorovacích radarových zařízení, systémy sledování vzdušného prostoru a „neobrněná i obrněná vozidla, od zájezdových autobusů až po obrněné transportéry“.