Načítání...
 

Pád korporátního fašismu, nástup Deep State

2023 /10

Zdá se, že státy v EU postupně ztrácejí svou suverenitu ve prospěch anonymní elity jednoho promile, které si chce planetu zabrat pro sebe. A vždy se najde dost ochotných zrádců, kteří rádi poslouží...

Západní impérium a jeho exekutor

Václav Umlauf

Shrňme typy sociopatů, kteří zde začnou od roku 2023 aktivně běhat s digitálně a mocensky upraveným Cyklonem B. V roce 2022 už nastoupili "Agenti tvrďáci", tedy političtí a sociální psychopati. To jsou aktivní tvůrci globální chobotnice ve stylu "není jiné volby".

Přemýšlel jsem, jak shrnout vyhlídky nadcházejícího roku 2023, ale mohl bych skončit nadpisem. Ale to je málo, tak se na celý debakl Západu podívejme blíže. Co je současné západní impérium? Termín bychom mohli vzít podle harvardských politologů a jejich knihy Empire (Hardt&Negri, 2001). Oba autoři určili proces globalizace jako hlavní imperiální hnací sílu. Po rozpadu SSSR se stalo transatlantické impérium jediným četníkem planety. Ten současně byl soudcem a katem, který prováděl popravy skrze barevné revoluce a neoliberální ničení celých států. Jako příklad může sloužit Řecko, Libye, Sýrie, Afghánistán, Ukrajina atd.


Kluci z plakátu a evropský fašismus

Václav Umlauf

Britové a Američané se během ruského dobývání Berlína potají domlouvali s nacistickými hitlerovci, že oslabené Rudé armádě vpadnou do zad hned na konci května 1945 a hned se bude pokračovat 3. světovou válkou. Takže válka proti Rusku není žádná náhoda, jen pokračování klasického EU fašismu.

Nikomu ze znalců fašistické propagandy neušlo, co Le Monde udělal s Macronem, alias rotschildovskou předělávkou německých bankéřů ze 30. let. A nyní se posuneme o 5 let dopředu, kdy Macron už musí otevřeně potlačovat lidová hnutí ve Francii. Nejprve hnutí Žlutých vest a nyní celonárodní povstání proti jeho důchodové reformě. Takže není divu, že někdo udělal totéž, co Le Monde, ale jaksi na ruby. Lid republikánský udělal z Macrona dalšího Hitlera, na velmi vkusný a velmi výrazný způsob.


Šrumec v NATOstánu: Jiskření na Ibize, uzamčený Bilderberg v Lisabonu

Pepe Escobar

Vedení G7 se topí v bažině intelektuální neschopnosti. Pak je jasné, že jedinou agendou v kolonizovaném Japonsku na jejich hirošimském setkání byly další sankce vůči Rusku.
Byl jsem hostem na vrcholném obchodním setkání, většinou španělském, ale také s Portugalci, Němci, Brity a Skandinávci. Šlo o špičky mezinárodní exekutivy v oblasti nemovitostí, správy aktiv, investičního bankovnictví. Náš panel byl nazván "Globální geopolitické posuny a jejich důsledky". Před panelem byli účastníci vyzváni, aby hlasovali o tom, co je nejvíce znepokojovalo, pokud jde o budoucnost jejich podnikání. Číslo jedna byla inflace a úrokové sazby. Číslo dvě byla geopolitika. To předznamenalo velmi živou debatu.