Minulý článek Balkanizace Ukrajiny a ukrajinizace EU (I.) se zabýval rozpadem Ukrajiny na samostatné enklávy, které budou chránit silní zahraniční spojenci nebo místní ukropští a neofašističtí war-lords napojení na zbylé ukrajinské oligarchy. Pochopitelně platí, že strategicky důležitou jižní a možná i středovou část země nakonec dostane Rusko. Západ Ukrajiny připadne nejspíš Polsku a pobaltským zemím, kterým tato část historicky patřila. Ale i tyto menší koloniální mocnosti Západu budou muset při dělení Ukrajiny respektovat vojenskou supremacii Ruska v tomto strategickém prostoru. Takže to, co Rusové nedostali za dvě dekády marného vyjednávání s NATO o nerozšiřování impéria na východ, dostanou velmi efektivně vynaloženou silou a prakticky bez výstřelu. A k tomu i velkou část země s klíčovými jadernými elektrárnami, které se pod vedením zbankrotovaného amerického Westinghouse staly časovanou a hodně špinavou jadernou bombou. Tím je v hrubých rysech načrtnut proces balkanizace Ukrajiny.

V minulém článku jsem psal, že balkanizace Ukrajiny a ukrajinizace EU jsou dvě spojené nádoby, které fungují jako sifon na záchodě a smrdí úplně stejným způsobem. Takže se zabývejme druhou částí propojeného záchodového sifonu. Konec minulého článku vysvětlil stav Ukrajiny podle filmových záběrů ze Sýrie. Nyní pokračujme stavem EU-kolonie.

Ukrajinizace EU pod taktovkou jednoho promile

Osud EU-kolonie pod správou jednoho promile sociálních psychopatů bez vlasti a bez svědomí se týká přechodu korporátního fašismu na systém Deep state alias české chobotnice nebo jejího nadřazeného EU-klonu. Podívejte se na EU jako perpetuum mobile, které je v anotaci. To je reálný stav věcí vzhledem k proxy-válkám, které NATO vedlo mimo Evropu. Nyní vede první ostrou proxy-válku na Ukrajině, tedy na evropském kontinentě. Osvícená demokratická levice, která EU zakládala, se zvrhla v neoliberální přisluhovače transatlantických světových korporací. Ty mají Brusel kompletně prolobbovaný a EU-parlament ve Štrasburku k tomu. Vyjmenujme důležité články analyzující přechod od korporátního fašismu k systému EU-chobotnice. První články se týkají kolonizace Ukrajiny a druhá vlna kolonizace EU.


Shrňme hlavní body těchto článků. Skončil imperiální systém EU a USA, protože Rusko a Čína se nedaly kolonizovat po rozpadu východního bloku a šly vlastní mafiánsko-kapitalistickou cestou pod vedením státních elit. Korporace se musí udržet u moci přes Green Deal organizovaný jimi kontrolovanou EU. Studie ukázaly, že v další generaci už korporace nebudou ovládat klasické zdroje energie a surovin, protože jim nebudou patřit. Pak je třeba změnit strategii a správným způsobem zezelenat nejen strachy, ale další produktivní loupeží globálního charakteru.

Jsme gangsteři a vydíráme EU-hospodu...

Postup kolonizace EU je tak jednoduchý, až je to k nevíře. Jenže co je jednoduché, to také jednoduše a dobře funguje. Tomu mladí nezávislí komentátoři nechtějí věřit a učeně blábolí, jak jsme je tomu naučili na vyšších dívčích školách. Vezměte si klasický americký film Kmotr popisující realitu velkoměsta. Jste členem úspěšného "podnikatelského" gangu v daném městském regionu. Zde ovládnete nejprve prostituci (Brusel a jeho EU-agendu) a pak drogy (korporátní smlouvy typu NAFTA, TTIP). Nakonec přijdete za normálním šéfem hospody a přátelsky mu vysvětlíte, že doba je zlá. Jeho EU-hospodu se bohužel chystá vydrancovat sousední ruský gang. Takže náš milý hospodský ze střední třídy si koupí akvárium s příslušnými rybičkami a bude platit za klasickou gangsterskou ochranu.

Tak to převeďme do EU-reálu. Strach z "ruské" Ukrajiny musí hermeticky držet EU-ovčany v imperiálním objetí velkého a hodně milého bratra. Ten ovládá imperiální blok umírajícího Západu. Jím utlačovaní a vykořisťovaní chudáci ze střední třídy musí mít jako ti hospodští pocit, že je to k jejich dobru. Zbytek obyvatel-socek bude striktně kontrolovaný sociálním kreditním systémem na způsob Číny. Epidemie covidu ukázala, že půjde zavést QR kódy, očkovací apartheid a postupnou fašizaci společnosti až po systém koncentráků. Ale ruku na srdce, milí neoliberální fašističtí soudruzi, bude to chtít ještě hodně práce na novém údělu a na vybudování čtvrtého rajchu.

A co je klíčové, to je systém nového sanitárního kordonu, který se buduje kolem EU-kolonie. Ovčani bez povolení a bez QR kódu se nesmí podívat za imperiální plot, jinak budou teroristé. Jak jsme už psali v citovaném článku: sanitární koridor směrem ven musí být sice hermeticky uzavřený pro ně, ale účelově propustný pro jedno elitní procento. Takže máme elitní skupinu, která se nemusí očkovat a bere Ivermektin v americkém balení. Život EU-pána není bezcenný život experimentálně naočkovaného EU-kmána. Stejně tak bude po sankcích proti Rusku a Číně obchodovat s těmito zeměmi jen ten, kdo dostane správné razítko. Nové impérium v rámci ožebračené a chudnoucí EU vytvoří nový monopol na suroviny, výrobky a služby z neporobených území (Čína + Rusko). Tím vznikne nový typ kolonie v rámci Deep state bez toho, aby nové impérium vedlo s Ruskem a Čínou novou Třetí světovou válku, kterou by nutně prohrálo.

A teď k tomu koloniálnímu modelu, který se začíná prosazovat přes tzv. Zelený úděl. Maďarsko podepsalo s Ruskem třicetiletou smlouvu na plyn Jižní spojkou, takže budou mít plyn za polovinu proti kolonii Česka. Přitom s Rusy dobudují novou jadernou elektrárnu, nejspíš v termínu a relativně lacino. Takže Maďarsko má na další generaci zajištěnu poloviční cenu energie a může prodávat své výrobky o třetinu laciněji a ještě na nich vydělá. Jiná EU-kolonie zvaná Česko postupuje přesně opačně, jak má v historicky zafixovaném zvyku (Hitler, Stalin, nové impérium). Česko vyrobí vlastní elektřinu z postupně zastaralých uhelných a atomových elektráren. Tuto energii si "koupí" přes německou burzu a stejně si tam nakoupí ruský plyn. Ten nemůže vlastním plynovodem odebírat přímo z Ruska. Elita v rámci nově ustavené české chobotnice je už teď ideologicky blbá, politicky zbabělá, ipso kladívko potřebuje k obchodování razítko EU-kolonizátora.

Severní větev ruského plynovodu si Němci otevřou, až jim to USA odpískají, nebo až se to bude hodit jednomu promile kolonizátorů EU. Zatím plyn nestojí 2 tisíce dolarů, tak je třeba utahovat šrouby, aby sem mohl jít zkapalněný plyn z USA. Ten stojí trojnásobek proti embargovanému ruskému plynu a totálně ničí životní prostředí výrobou a přepravou přes půl zeměkoule. Ale kdo by se staral při utváření nového impéria o takové blbosti, jako je životní prostředí. Čína dělá totéž, co Maďarsko. Její konkurenční výhoda po získání ruských energií a surovin už nebude porazitelná. Kolonie EU půjde do kytek a po zničení střední třídy už budou korporátními sockami úplně všichni. A jak jsem psal, všichni budou zelení, jak po kvalitní sračce.

Ach, to hezké ideologické akvárium...

Takže už gangu platíme, hospoda jde postupně do kytek. A nyní k tomu akváriu s eko-rybičkami, které se hostům v restauraci velice líbí, zejména malým dětem. Kolonizace západní Evropy je velký úkol na celou generaci. Elita jednoho promile musí z bývalých koloniálních mocností udělat otroky, a to nejde jen tak. Nestačí dostat ovčany EU pod ekonomickou, sociální a militaristickou kuratelu, protože je třeba nechat fungovat zdání demokracie. Citovaná hospoda platí výpalné gangsterům a taky "normálně" funguje, dokud se úplně nepoloží. Takže je třeba přes kolotoč presstitutů, ideologií všeho druhu, přepisování dějin a klasické fašistické výchovy "nového člověka" zavést orwellovský pořádek, kde se lež stane pravdou. V nově nastolené bídě a útlaku se už nikdo ani nestará to, že to někdy bylo naopak.

Rozběhnutí balkanizace Ukrajiny tedy znamená první krok na cestě k ukrajinizaci EU. Nová elita u EU-vesla vyvolala po kovidu další vlnu totálního Mobilmachung, které zatím běží pod taktovkou amerického NATO. Nezapomeňme, že USA postupně přijdou o velkou část kolonie, do jejíhož rozpadu a ovládnutí investovaly 5 miliard dolarů. To je směšná imperiální suma. Zvlášť pokud vezmeme fakt, že jde o pouze o mezinárodní půjčky, které jsme zaplatili my sami, přes vytištěné dolary skrze rotačky soukromého bankovního Fedu. Ale jde o princip hegemonie, kde se nesmí objevit trhlina. Jak jsem už psal, každá imperiální investice musí vydělat nejméně třikrát sebou a pokaždé v jiném režimu exploatace. Tři loterijní výhry ukrajinizace EU jsou tyto:

  • Militarizace společnosti po covidu, který skončil. Teď už budou umírat jen ti naočkovaní, což je mrzuté a je třeba tuto záležitost tvrdě maskovat. Nepřátelé experimentálního očkování se změní na nepřátele Říše, protože z "antivaxerů" (hezký orwellovský newspeak, že ano...) se stanou "dezinformátoři" a jiní škůdci. Nelze žít bez nepřátel, viz příklad vydírané a tím i chráněné hospody.
  • Zrušení zbytku normálního kapitalismu, který slouží jako ideologické opium střední třídy. Všechny sankce proti Rusku a Číně znamenají, že někdo bude dávat razítko pro obchodování s těmito "nepřátelskými" zeměmi. A ten někdo je gangster, který nařídí hospodskému, od koho bude brát suroviny do kuchyně. Jedno promile tak vytvoří hermeticky nepropustný a koloniálně propustný hospodářský koridor kolem Evropy jako kolonie jednoho promile.
  • Evropa bude poprvé v dějinách zničená v hospodářské soutěži spojené Asie (Čína, Indie, Irán) a Ruska zhruba v příští dekádě. Ilumináti v Bruselu ale už budou mít akvárium s rybičkami celé hotové a bude tak krásné, jak jen může být v nové šílené utopii. Nová generace bude kvůli kolosálnímu selhání naší generace pitomá jako troky a bude sloužit v ohromných národních EU-parcích jednoho promile.


A jak jsem už psal, tyto božské bytosti budou jezdit po národních EU-parcích Lolita-expresem a pak tam budou dovádět s čínskými pandami. Ty pandy tam budou zcela legálně, mají přece to správné eko-razítko vydané z nové a krásné kolonie. A kolem nich se budou točit větrníky a soláry pro zbytek průmyslu sloužícího jednomu promile. Jak říkám, naprostý ekologický ráj made in EU.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!