Válka na Ukrajině běží zhruba 3 měsíce a má minimálně tři fáze. První a nejdelší fáze byl postupný Drang nach Osten, které provádělo NATO skrze své EU-vazaly. Tato fáze byla ukončena pučem na Majdanu, kdy USA převzaly vládu nad Ukrajinou. Hned nato začala válka na Donbase a rozběhla se otevřená politická a mocenská fašizace Ukrajiny. Začalo budování biolaboratoří, drancování země a její ekonomický bankrot.

Druhá fáze začala útokem Rusů na Donbasu, když předešli připravovanou ofenzívu ukrajinské armády. První fáze útoku skončila fiaskem, protože neonacizovaní Ukrajinci a pochopitelně nacističtí banderovci nevítali Rusy na tancích šeříky, jako za války Druhé. Rusům se nepovedlo udělat v Kyjevě puč na způsob dalšího Majdanu, protože Američané tuto technologii uchopení moci ovládají mnohem lépe. Takže první fáze bojových operací bylo fiasko, šéf 5. oddělení FSB odpovědný za zpravodajství sedí v domácím vězení v Lefortovu, protože podal nesprávné info o stavu ukrajinské elity. Rozzuření vojáci dosáhli po zbytečných masakrech sesazení neschopných generálů, což je v Rusku od Stalina a Vlastenecké války celkem samozřejmostí. A Rusové chápou "speciální operaci na Ukrajině" jako dokončení boje proti fašismu. Ten v současném Rusku, na rozdíl od EU, nikdy nezvítězí.

Třetí fázi invaze máme před očima a velí jí generálové, kteří porazili Američany a jejich teroristy v Sýrii. Ti neobětují zbytečně ani jednoho ruského vojáka. Převaha v počtu vojsk na poli je pořád 2:1 ve prospěch Ukrajinců, ale ruský expediční sbor se rozjel jako parní válec za Druhé války. Pro Ukrajince je to naprostý masakr a na frontě už nemají prakticky nic, čím by mohli Rusy zastavit.

USA a Británie nařídily Zelenskému, že má bojovat do posledního Ukrajince. To je tak šílená a zločinecká taktika, že se toho lekly i některé méně šílené země EU a teď jezdí orodovat za Zelenským, aby s vítěznými Rusy začal konečně jednat. Zhruba příští týden čekáme uzavření kotle na Donbase, což znamená pád odpovídající osudu Paulusovy 6. armády u Stalingadu. Pro NATO půjde o skutečný Stalingrad a bude mít pro EU zásadní důsledky.

Opakování je matka moudrosti a korporace se drží zajetého scénáře

Abychom pochopili zamotané a nepřehledné dění dneška, je třeba se vrátit k oběma předešlým článkům o postupné fašizaci Evropy. Ukrajina se mezitím začala rozpadat na samostatné enklávy a na nové vítězné státy, které pochopitelně nebudou platit neonacistické dluhy Zelenského a spol. Strategicky důležitou jižní a středovou část země už začalo Rusko přímo kolonizovat. Rusové zablokovali rozšiřování impéria NATO na východ. K tomu dostanou velkou část země s klíčovými jadernými elektrárnami, těžkým průmyslem a surovinami. Západní Ukrajině zůstane opěvovaný folklór Bandery, ovce, dluhy a ekonomičtí uprchlíci, kteří místním budou posílat vydělané peníze. Balkanizace Ukrajiny je už plném proudu, stačí jen přikládat zbraněmi pod válečný kotel. Abychom ale pochopili proces ukrajinizace EU, je třeba začít kopat mnohem hlouběji. Začněme kovidovou strategií korporací.


Tato série článků na téma kovidizace společnosti byla napsána v listopadu roku 2021 a klíčové shrnutí celé strategie najdete v článku Vyměním povinné očkování a koncentrák za americkou základnu a jaderné zbraně. Zn. Spěchá. Psáno na konci ledna 2022, tedy měsíc před ruskou invazí na Ukrajinu. Nyní shrňme základní moudro trilogie o kovidu. Cituji z ní tuto důležitou část ohledně sanitárního kordonu kolem Ruska a Číny.

Sanitární kordon západního impéria musí mít několik vlastností, které jsou vzájemně protikladné:

 • musí hermeticky držet vlastní ovčany v imperiálním objetí velkého a hodně milého bratra;
 • jím utlačovaní a vykořisťovaní chudáci ze střední třídy musí mít pocit, že je to k jejich dobru a se sockami se už nikdo bavit nebude;
 • ovčani bez povolení a bez QR kódu se nesmí podívat za imperiální plot, jinak budou teroristé;
 • sanitární koridor směrem ven musí být sice hermetický pro ně, ale propustný pro jedno procento;
 • impérium vytvoří nový monopol na suroviny a služby z nových kolonií (Čína + Rusko);
 • nové kolonie vzniknou bez toho, aby s nimi impérium vedlo Třetí světovou válku, kterou by nutně prohrálo;
 • všichni budeme šťastni a budeme eko-zelení, jak po kvalitní sračce.

Takže to shrňme. Kontrola obyvatel znamená, že západní impérium uzavře sanitární ekonomický kordon kolem nepřátelských zemí, které ovšem potřebuje ke svému přežití. To proto, že samo postupně přestává vyrábět a kontroluje pouze dolarové burzy, surovinové burzy (ty jen částečně, viz země OPEC, ruská ropa a plyn) a západní akciové trhy. Takže budování sanitárního koridoru jde směrem ven, viz studená válka s Čínou a Ruskem, proxy války ve světě. A pochopitelně se musí stejně intenzivně budovat tento kordon směrem dovnitř. To jde přes organizaci Deep state v rámci již popsaného "fenoménu cyklonu B".


Nyní je třeba zjistit, jak daleko je budování sanitárního kordonu. To není snadná věc. Impérium zatím prohrává u nezúčastněných států, které jako Indie nechtějí kvůli zlatým očím Západu spáchat ekonomickou a politickou sebevraždu. Ukrajina se už začala oficiálně rozpadat, takže o postupu její balkanizace si čtěte překvapené blafy od oficiálních presstitutů. Nyní je jasné, že musíme kopnout pro fašizaci EU ještě o trochu hlouběji, do doby předkovidové.

Impérium vrací úder, protože přišlo o planetární zdroje

Celá strategie vytváření sanitárního koridoru a nástupu válečné ekonomiky začala už v roce 2018, kdy EU pod taktovkou jednoho promile Deep state rozběhl akci zvanou Zelený úděl.


Tuto sérii jsem psal v říjnu 2021, tedy před kovidovou trilogií. Už tehdy mi bylo jasné, že vyplašené impérium bude muset provést nějaké zásadní kroky, aby zvrátilo situaci ve prospěch neoliberálních predátorů, kteří tvoří neuvěřitelných 0.001 % populace. Opět citujme důležitou část, která vysvětluje současnou fašizaci EU na způsob Ukrajiny.

Takže od roku 2018 začala velká kampaň, která má tyto cíle:

 • Sebrat naše daně pro západní fosilní průmysl, který nemůže planetárně krást jako dříve a potřebuje jiné finanční zdroje pro nenasytné jedno promile;
 • odpojit se od nedobytných zásob fosilních paliv v zemích, které impérium nemůže kontrolovat;
 • ničit tyto země na způsob plynové burzy EU, tj. manipulací nabídky a poptávky na Západem kontrolovaných surovinových burzách;
 • zajistit přes korporátně manipulované investice EU do alternativních zdrojů plnou kontrolu nad jejich rozvojem;
 • donutit obyvatele EU, aby pod tlakem tzv. "úsporných opatření" a "energetické krize" přešli na korporátní kontrolu obyvatel skrze tzv. "chytré energetické sítě" a na web věcí zvaný 2.0.


Sorry, že tak obšírně cituji sám sebe a starší články. Ale můžete si ověřit, jestli jsem tehdy viděl věci správně a s předstihem. A hlavně se podívejte na jiné akademické bláboly z té samé doby, pro srovnání.

Kam jsme už došli, fašističtí soudruzi a soudružky

Nyní máme k dispozici celý korporátně-fašistický cirkus kolem ukrajinizace EU a můžeme jej shrnout v důležitých bodech. Budeme odškrtávat, co je splněno k tomu, aby naši ideologicky a korporátně naočkovaní mladí mohli vítězně vyrazit ke Stalingradu. Tam samozřejmě dojít nelze, a není to ani cílem jednoho promile. Po zuby ozbrojení Rusové by vybili jaderným útokem hypersonických zbraní všechna centra moci, která drží jedno promile na živu. O zbytek těch psychopatů v zakopaných enklávách by se jistě postarali místní hladoví domorodci, kteří budou jednomu procentu v jaderných krytech pucovat záchody a vyměňovat kyslíkové filtry. Cílem jednoho promile provádějícího fašizaci EU je klasická strategie cikána, který postupně odnaučoval koně žrát. Až to jeho kůň doopravdy uměl, tak bohužel pošel. Zatím se vesele odnaučujeme a jde nám to hezky česky.

 • Kovidizace společnosti je provedena, chystá se podzimní očkování neúčinnými a životu nebezpečnými experimentálními vakcínami. EU za naše daně již k tomu dává potřebné prostředky, od toho máme válečnou ekonomiku a EU biolaboratoře, které holt už nemohou být na Rusy kontrolované Ukrajině. Zbývá napíchat nás, kteří jsme odolali v první vlně a sloužíme jako příklad pro ty, kteří dopadli mnohem hůře. Ti jsou dokonce třikrát očkovaní, dostali kovid, šířili jej dál, dokonce oficiálně. Měli přece ten správný QR kód, mohli jezdit kam chtěli a nemuseli se nechat testovat. Nyní mají mnozí z nich vážné zdravotní komplikace kvůli očkování, ale to se nesmí říkat nahlas. Nevadí, zase je něčím naočkují, aby jim bylo lépe. Tento bod kontroly populace skrze bio-politiku opíchávání je třeba dotáhnout do konce, což zatím není hotovo. Kontrola obyvatel přes tento typ vakcín má zásadní důležitost. Hladový kůň musí mít psychologicky a subjektivně dobrý pocit, že se někdo solidně stará o jeho zdraví a přitom si zprivatizuje celé zdravotnictví. V neoliberalismu to opíchání pochopitelně nikdo nedělá zadarmo. Ale ten zblblý a zbídačelý kůň je ideologicky opíchaný už dávno před válečnou dietní ekonomikou, takže je se vším svolný.

 • Uzavření sanitárního kordonu velmi napomohla ruská invaze na Ukrajinu. Rusové tímto skvělým tahem si zachránili kůži a ekonomicky rozložili Západ, ale nemohli zabránit první vlně embarga a sankcí. Jedno promile nyní na Západě zavádí oficiální politiku umělého nedostatku. Elita kontroluje přes burzy všechny životně důležité komodity, což jsou obiloviny, suroviny a energie. Občané ani neví, že jim nic nepatří a že budou šťastní přesně na ten způsob, jak jim to lajnuje Klaus Schwab ve své scifi The Great Reset. Němci fašismus již jednou ve velkém neúspěšně provozovali. Ti si myslí, že se Schwab úplně zbláznil a že by na něj měli hodit síť (“Geisteskrank!”: Schwabs neues Buch “Das große Narrativ” wird in der Luft zerrissen). Opíchaní ovčané tedy nebudou nic vlastnit a budou šťastní jako blechy. Hlavně ta střední střída, která o všechno přijde. Zatím se dieta koně celkem daří a z chudoby teprve přecházíme do bídy. Jedno promile pohádkově bohatne na jimi kontrované burze, kde se obchoduje s našimi životy přímo před našima očima. K tomu se nyní spouští nezbytný program zbrojení. To je, milá paní Nováková, jistě bolestivé, ale naprosto nutné. Za hranicemi impéria číhá ten zlý Putin, ale to snad už víte.

 • Kdo četl podání válečné ekonomiky podle nacistického receptu (Norimberský tribunál: Herman Göring o válečné ekonomice), ten už pochopil, co bude nutné udělat jako další krok. Na rozdíl od nacistů platí, že nový korporátní fašismus dělníky nijak nerozmazluje. Příklad je přímo z Ukrajiny. Tam jim jedno promile oligarchů pod vedením Západu zničilo fabriky, nechalo zbankrotovat stát a pak přebytečné pracovní síly poslalo na Donbaskou frontu. V neofašisty vedeném státě se ani nemuselo plošně očkovat, jak to šlo hladce.


Ale v každém případě je třeba zničit zbytek demokracie, nezávislé odbory a všechny opoziční struktury. Je třeba plošně nahnat všem strach tak, aby sami sebe trvale a účinně opíchávali autocenzurou a předposraností všeho druhu. A to se v Česku už od 2. světové války daří velmi dobře. Již běží vlny prvních udávání, které jako učitelé už zažíváme na školách. Kdo jsme za komunistů už jednou seděli za politické udání, to dobře známe. Jste líný jako veš, vaše koza bečí hlady, ale veřejně neschvalujete atentát na Heydricha. Váš soused je pracovitý, jeho koza se má jako EU v Bruselu a veřejně v hospodě řekl, že nám vládnou úplní idioti. Zlikvidujete souseda udáním a převezmete jeho kozu. Tady je třeba udělat ještě krok vpřed: Nepřátelské elementy je nutno jasně označit QR kódem, opíchat je tak či onak a poslat do koncentráku pro mentálně nepřizpůsobivé. Tento model se už začíná praktikovat, viz krátké zprávy o sociálním kreditu a covidpasech v Číně (ZDE). Nyní citujme závěr druhé části článku o ukrajinizaci EU a podívejme se na dosažené výsledky:

Loterijní výhry ukrajinizace EU jsou tyto:

 • Militarizace společnosti po covidu, který skončil. Teď už budou umírat jen ti naočkovaní, což je mrzuté a je třeba tuto záležitost tvrdě maskovat.
 • Nepřátelé experimentálního očkování se změní na nepřátele Říše, protože z "antivaxerů" (hezký orwellovský newspeak, že ano...) se stanou "dezinformátoři" a jiní škůdci. Nelze žít bez nepřátel, viz příklad vydírané a tím i chráněné hospody.
 • Zrušení zbytku normálního kapitalismu, který slouží jako ideologické opium střední třídy. Všechny sankce proti Rusku a Číně znamenají, že někdo bude dávat razítko pro obchodování s těmito "nepřátelskými" zeměmi. A ten někdo je gangster, který nařídí hospodskému, od koho bude brát suroviny do kuchyně.
 • Jedno promile tak vytvoří hermeticky nepropustný a koloniálně propustný hospodářský koridor kolem Evropy jako kolonie jednoho promile.
 • Evropa bude poprvé v dějinách zničená v hospodářské soutěži spojené Asie (Čína, Indie, Irán) a Ruska zhruba v příští dekádě. Ilumináti v Bruselu ale už budou mít akvárium s rybičkami celé hotové a bude tak krásné, jak jen může být v nové šílené utopii.
 • Nová generace bude kvůli kolosálnímu selhání naší generace pitomá jako troky a bude sloužit v ohromných národních EU-parcích jednoho promile.

A jak jsem už psal, tyto božské bytosti budou jezdit po národních EU-parcích Lolita-expresem a pak tam budou dovádět s čínskými pandami. Ty pandy tam budou zcela legálně, mají přece to správné eko-razítko vydané z nové a krásné kolonie. A kolem nich se budou točit větrníky a soláry pro zbytek průmyslu sloužícího jednomu promile. Jak říkám, naprostý ekologický ráj made in EU.


Sami vidíte, že pokrok nelze zastavit a jedno promile už udělalo na našem ožebračení kus poctivé práce. Oba díly o fašizaci EU byly psány v březnu 2022 a nyní k nim dodělám třetí díl o tři měsíce později. A to už běží válečná ekonomika v EU naplno, umělý nedostatek se stal základní životní normou. Kontrola obyvatel nyní půjde přes přídělový systém. To víte, jsme ve válce, paní Nováková. My pomáháme jednomu promile minimálně pasivně, naší blbostí a nečinností. Zbytek ideově pomatených a tak či onak opíchaných starých a mladých jezdí na koloběžkách, bude se sprchovat jednou za týden studenou vodou jako před 50 lety a plácá Schwabovy a Sorošovy blbosti, kterými je krmí korporátky z NWO. Tito nadšenci jistě mají nárok krmit ty pandy a jezdit ve třetí třídě v národních EU-parcích, kam bude jedno promile blažených NWO jezdit Lolita-expresem.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!